Kızlık Zarı Dikimi Kim Yapar

Kızlık Zarı Dikimi Ankara

image

Çeşitli nedenler sonucunda yırtılan kızlık zarı beraberinde genç kızlarda kritik anlamda ruhsal travmalara oluşturan olabiliyor. En çok maruz kalınan sorunlardan olan erdenlik zarı yırtılması ise geçmiş dönemlere oranla zaman daha çok teknolojili tıbbi tedavi yöntemleri sayesinde kalıcı olarak tedavi edilebiliyor. Vajina estetiği arasında mahal kayran bekâret zarı dikimi daha çok daha pratik bir biçimde gerçekleştirilebiliyor. Bu sayede bireylerin zamandan da tutum etmesi söz konusudur. Kızlık zarı dikimi ayrıca geçmiş yıllara oranla bugün henüz oranlı paha tarifesinden gerçekleştiriliyor. Bu sayede bireylerin kazançlı anlamda da avantajlı olması kavil konusudur.

Kızlık Zarı Dikimi Nedir?

Kızlık zarı dikimi, vajina içerisinde makam düzlük ve örümcek ağına müşabih bikir zarının çeşitli nedenler sonucunda yırtılmasıdır. Kızlık zarı dikimi daha fazla kendi rızası haricinde gerçekleştirilen cinsel birliktelik okunuşu alınan aşırı darbeler neticesinde yırtılmasıdır. Kendi rızası sayılmazsa eşeysel bağlantı sonrasında meydana gelen erdenlik zarı yırtılmasında bireyler psikolojik sorunlara da maruz kalabilir. Bu durumda spesiyalist jinekoloji doktoruna referans yapılarak lüzumlu tedaviler alınabiliyor. Himenoplasti tedavisi olarak da tanımlanan bakirlik zarında tercihe nazaran kalıcı okunuşu geçici iyileştirme uygulaması gerçekleştirilebiliyor. Kalıcı kızlı zarı tedavisi isminden okunuşu anlaşılacağı şartıyla yırtılan bikir zarının kalıcı olarak terapi edilmesidir. Geçici bekâret zarı tedavisi ise, yırtılan bikir zarının kısa süreliğine dikilmesidir.

Kızlık Zarı Dikimi Neden Yapılır?

Kızlık zarı dikimi yapılması maksadıyla bir hayli sebepler söylenti konusudur. Bireylerin bu olumsuz mevki neticesinde gülmeyen anlamda psişik sorunlara, travmalara ve depresyona girmesi güfte konusudur. Yırtılan bakirlik zarı beraberinde bireylerde gerçek anlamda özgüven düşüklüğüne oluşturan olabiliyor. Bu hâl neticesinde ise bireylerin konu okunuşu sosyal aktivitelerden mazi çekilmesine illet olabiliyor. Kızlık zarının dikimi sayesinde bireyler geleceğe güvenle bakabiliyor. Sosyal aktivitelerini çok özgüven üzerinden gerçekleştirebiliyor. Bununla yanında sağlam okunuşu berhudar bir yaşama iye olabiliyor. Kızlık zarı dikimi bireylerse yaşam kalitesinin yükselmesi açısından oldukça önemlidir.

Kızlık Zarı Nasıl Bozulur?

Kızlık zarı olabildiğince esnek okunuşu alıngan bir yapıya sahiptir. Bu sebeple umumiyetle aşırı darbelere maruz kalması durumunda yırtılması lakırtı konusu olabiliyor. Yırtılan bikir zarı bazen kolayca fark edilmesine karşın bazen belirtileri geç zamanlı olarak da başkalık edilebiliyor. Kızlık zarı özellikle ilk cinsel ilişkiyle birlikte vajinaya yabancı veya yabancı cisim üzerinden müdahale edilmesi sonucunda yırtılabiliyor. Kızlık zarının bozulup bozulmadığı kolayca anlaşılması açısından jinekoloji uzmanı eliyle araştırma yapılması gerekiyor. Bozulan erdenlik zarı tercihe bakılırsa ilk çağ veya tercih edilen rastgele bir süreç içerisinde yeniden onarılabilir.

Kızlık Zarı Muayenesi

Kızlık zarı muayenesi doktor kliniği üzerinden gerçekleştiriliyor. Bu terapi uygulamasında gizlilik prensibi olabildiğince önemlidir. Kızlık zarı dikimi büsbütün gizlilik anlayışı doğrultusunda gerçekleştirilir. Tamamen ağrısız ve acısız bir şekilde gerçekleştirilen kızlık zarı muayenesinde vajinanın dış ve bağırsak dudakları tutularak aracısız taraf yöne doğruca çekilir. Bu sayede bakirlik zarının anatomik durumunun neden durumda Ankara Kızlık Zarı Dikimi olduğu kolayca gözlemlenebilir. Bu kontrol yardımıyla bireyde asıl anlamda bekâret zarı yırtılıp yırtılmadığına yönelik gözlemlemeler yapılarak hüküm verilebilir. Kızlık zarı muayenesi ekseri az zaman içerisinde gerçekleştirilir.