Kızlık Zarı Dikimi Bursa

Kızlık Zarı Dikimi Ankara

Çeşitli nedenler sonucunda yırtılan bakirlik zarı yanında hayvan) kızlarda önemli anlamda ruhsal travmalara neden olabiliyor. En fazla maruz kalınan sorunlardan olan bakirlik zarı yırtılması ise mazi dönemlere oranla zaman daha erdemli teknolojili tıbbi tedavi yöntemleri sayesinde kalıcı olarak tedavi edilebiliyor. Vajina estetiği arasında mahal Ankara Kızlık Zarı Dikimi düz bekâret zarı dikimi daha çok henüz pratik bir biçimde gerçekleştirilebiliyor. Bu sayede bireylerin zamandan da artırım etmesi lakırtı konusudur. Kızlık zarı dikimi ayrıca geçmiş yıllara nispeten bugün henüz elverişli eder tarifesinden gerçekleştiriliyor. Bu sayede bireylerin ekonomik anlamda da avantajlı olması kelime konusudur.

Kızlık Zarı Dikimi Nedir?

Kızlık zarı dikimi, vajina içerisinde durum meydan ve örümcek ağına müşabih bikir zarının mütenevvi nedenler sonucunda yırtılmasıdır. Kızlık zarı dikimi henüz fazla zat rızası haricinde gerçekleştirilen eşeysel birliktelik okunuşu alınan şiddetli darbeler neticesinde yırtılmasıdır. Kendi rızası sayılmazsa cinsel ilişki sonrasında meydana gelen bakirlik zarı yırtılmasında bireyler psikolojik sorunlara da maruz kalabilir. Bu durumda bilirkişi jinekoloji doktoruna müracaat yapılarak vacip tedaviler alınabiliyor. Himenoplasti tedavisi olarak da tanımlanan bekâret zarında tercihe bakılırsa kalıcı okunuşu geçici iyileştirme uygulaması gerçekleştirilebiliyor. Kalıcı kızlı zarı tedavisi isminden de anlaşılacağı amacıyla yırtılan erdenlik zarının kalıcı olarak sağaltım edilmesidir. Geçici kızlık zarı tedavisi ise, yırtılan erdenlik zarının kısaltarak süreliğine dikilmesidir.

Kızlık Zarı Dikimi Neden Yapılır?

Kızlık zarı dikimi yapılması amacıyla birçok sebepler laf konusudur. Bireylerin bu negatif durum neticesinde tehlikeli anlamda psikolojik sorunlara, travmalara okunuşu depresyona girmesi kavil konusudur. Yırtılan kızlık zarı yanında bireylerde ciddi anlamda özgüven düşüklüğüne illet olabiliyor. Bu vaziyet neticesinde ise bireylerin maslahat okunuşu sosyal aktivitelerden geçmiş çekilmesine oluşturan olabiliyor. Kızlık zarının dikimi yardımıyla bireyler geleceğe güvenle bakabiliyor. Sosyal aktivitelerini yüksek özgüven üzerinden gerçekleştirebiliyor. Bununla beraberinde sağlam okunuşu mutlu bir yaşama sahip olabiliyor. Kızlık zarı dikimi bireylerse hayat kalitesinin yükselmesi açısından olabildiğince önemlidir.

image

Kızlık Zarı Nasıl Bozulur?

Kızlık zarı oldukça elastik ve alıngan bir yapıya sahiptir. Bu sebeple ekseriya hızlı darbelere maruz kalması durumunda yırtılması kelime konusu olabiliyor. Yırtılan bakirlik zarı bazen kolayca fark edilmesine karşın bazen belirtileri geç zamanlı olarak da başkalık edilebiliyor. Kızlık zarı hele ilk cinsî ilişkiyle hep beraber vajinaya il veya özge cisim üzerinden müdahale edilmesi sonucunda yırtılabiliyor. Kızlık zarının bozulup bozulmadığı kolayca anlaşılması açısından jinekoloji uzmanı eliyle araştırma yapılması gerekiyor. Bozulan bekâret zarı tercihe bakılırsa ilk gün veya tercih edilen rastgele bir proses içerisinde yeniden onarılabilir.

Kızlık Zarı Muayenesi

Kızlık zarı muayenesi hekim kliniği üzerinden gerçekleştiriliyor. Bu terapi uygulamasında gizlilik prensibi oldukça önemlidir. Kızlık zarı dikimi tamamen gizlilik anlayışı doğrultusunda gerçekleştirilir. Tamamen ağrısız ve kedersiz bir şekilde gerçekleştirilen bikir zarı muayenesinde vajinanın aut okunuşu bağırsak dudakları tutularak doğrudan yer yöne namuslu çekilir. Bu sayede bekâret zarının anatomik durumunun okunuşu durumda olduğu kolayca gözlemlenebilir. Bu yoklama yardımıyla bireyde doğruluk anlamda erdenlik zarı yırtılıp yırtılmadığına müteveccih gözlemlemeler yapılarak karar verilebilir. Kızlık zarı muayenesi çoğu kez birkaç an içerisinde gerçekleştirilir.